ADE ŞARTLARI

Ecselektronik.com'dan satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde, iade etme nedenini belirtmeden geri verebilirsiniz.

İade Şartları aşağıdaki gibi olup herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
1-Ürünün faturası,

2-İade Talep Formu

3-7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ürünün ekranında var olan şeffaf koruma bandının çıkarılmamış olması,
Ürünün kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsız olması.
Ambalajı açılmış ürünler ( ürünün arızalı olması dışında ) hiçbir şekilde iade edilemez

İADE İŞLEYİŞİ

Ürünü iade etmeden önce iade talep formunu doldurarak Firmamız yetkililerine durum hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Size, Firmamız teknik departmanı tarafından gönderilecek olan iade gönderim onayını aldıktan sonra, iade talep formunu doldurarak, ürünü kargo aracılığı ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir.
Kargo ile yaptığınız gönderimlerde kargo ücreti göndericiye aittir.

 

İPTALLER

Sipariş ettiğiniz ürünlerin henüz kargoya teslimi gerçekleşmeden iptalini yapabilirsiniz. 

GERİ ÖDEME

Gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda, ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.
 İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.