Üyelik Sözleşmesi

 

1. Taraflar

 

İşbu Üyelik Sözleşmesi (bundan böyle kısaca "Sözleşme" olarak anılacaktır) E.C.S Elektronik Cih. San. Ve Tic. LTD. ŞTİ. (bundan böyle kısaca "ECS" olarak anılacaktır)'ye ait olan www.ecselektronik.com ve bünyesinde bulunan diğer internet adreslerinde mal (ürün) alımı veya satışı yapmak ve yaptığı işi, firmasını tanıtabilmek, reklamlarını verebilmek üzere bulunan kurumsal veya bireysel üyelik formunu dolduran tüm özel, tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle kısaca birlikte "Üyeler" ayrı ayrı "Üye" olarak anılacaktır) ile ECS arasında üye kayıt aşamasında yapılmıştır.

 

2. Sözleşmenin Konusu

 

Bu sözleşmede; ECS'nin tüm internet sitelerinin kullanım koşulları, üyenin hak ve sorumlulukları, ECS'nin hak ve sorumlulukları beyan edilmiştir. Ziyaretçi, üyelik formunu doldurduğunda; bu sözleşmeyi okuduğunu, tümünü anlayıp onayladığını, hükümlerine uymayı, tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını peşinen kabul ve taahhüt etmiş olur.

 

ECS yayınlamış olduğu bu sözleşmeyi yine aynı sitede yayınlamak kaydıyla tek taraflı değiştirme ve/veya yenileme hakkına sahiptir. Bu değiştirme, yenileme aynı gün yürürlüğe girecektir. Üye, yayınlanan sözleşmeyi takip etmekten sorumludur. Sözleşme yenilendikten sonra ECS sitesine giriş yapan üye bu değişiklik ve yenilemeleri kabul etmiş sayılır. Üyelik formu kanunlara göre reşit olan kişiler tarafından doldurulabilir.

 

3. Üyenin Yükümlülükleri

 

3.1. Üye, başkalarının hizmeti kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunamaz.

 

3.2. Üye; ECS internet sitesinden yararlandığı sırada, üyelik formunda yer alan bilgilerinin doğru olduğunu ve bilginin hatalı veya noksan olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu, ayrıca bu hallerde üyeliğinin ECS tarafından sona erdirilebileceğini kabul ve beyan eder.

 

3.3. Üye, kendisinin belirleyeceği bir "Üye Adı" ve "Şifre"ye sahip olur. "Üye Adı" üyeye özeldir ve aynı "Üye Adı" iki farklı üyeye verilmez. "Şifre" sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Bu yüzden şifrenin seçimi ve korunması tamamıyla kullanıcının sorumluluğunda olup; ECS'nin şifre kullanımından doğacak problemlerden hiçbir sorumluluğu yoktur.